Forum Płock Strona Główna Płock
Moje Miasto PŁOCK

profit doradzcy finansowi zatrudni młode dynamiczne osoby!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Płock Strona Główna -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
akaran
Gość

PostWysłany: Śro 23:03, 14 Kwi 2010    Temat postu: profit doradzcy finansowi zatrudni młode dynamiczne osoby!

Profit sp.z.o.o to niezależne doradztwo finansowe pomagające swoim klientom od 1994 r w doborze najlepszych rozwiązań finansowych dostepnych na polskim rynku firnansowym, za nasze motto i główna dywizę uważamy „Dobro klienta Numerem Jeden”!
Ogłaszamy rekrutację na stanowisko :
„Handlowiec ds. Finansowych”
Nr ref 902/04/2010Płock

Wymagania:
Wiek 18-25 lat
Niekaralność
Wysoka kultura osobista
Umiejętność nawiązywania kontaktów
Nastawienie na realizację celów i osiąganie sukcesów

Oferujemy:
Bardzo wysokie zarobki
Umowę o współpracy lub zlecenie
Możliwość szybkiego awansu na stanowisko kierownicze
Możliwość dalszego rozwoju na ścieżce menagera
Pracę w elitarnej firmie doradztwa finansowego
Dodatkowe wyjazdy zagraniczne i bonusy dla najlepszych!

Obowiązki:
Pozyskiwanie klienta
Dbanie o dobry wizerunek firmy
Dobieranie wraz z analitykami najodpowiedniejszych rozwiązań finansowych
Analiza potrzeb klienta
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Płock Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach